Джо Байден особисто протестував новий електропікап від Ford

Президент США Джо Байден особисто провів тест-драйв нового електропікапу F-150 Lightning від компанії Ford. Це відбулося під час робочого візиту президента на завод Ford в Мічигані.

В компанії сказали, що не очікували на тест-драйв від президента.

Байден разом з охоронцем Секретної служби проїхався на новому електромобілі компанії. Він недовго їздив на території для тест-драйву, після чого під’їхав до представників ЗМІ.

Байден сказав, що автомобіль дуже швидкий і він би міг його придбати, якби була така необхідність. Він додав, що автомобіль розганяється майже до 100 км/год за 4,4 секунди.

Журналісти хотіли запитати в нього про конфлікт в Ізраїлі, але Байден сказав, що відповість, тільки якщо журналіст стане перед автомобілем в момент, коли Байден натисне на газ. Тут же Байден додав, що жартує.

До слова, продаж автомобіля почнеться в США на початку 2022 року.

Також стало відомо, що Байден під час візиту на завод Ford Motor (штат Мічиган) анонсував план з підтримки виробництва електромобілів на суму 174 мільярди доларів.

Нагадаємо, що серійне виробництво Ford F-150 Lightning стартує навесні 2022 року на заводі Ford Rouge Complex в Дірборні (Мічиган), де спеціально для нього будують окрему лінію Ford Rouge Electric Vehicle Center. Раніше озвучувалися більш ранні терміни виходу моделі на ринок (кінець 2020 року – початок 2021 роки), однак пандемія коронавіруса внесла свої корективи. Модель Ford F-150 традиційно є одним з найулюбленіших американцями пікапа, проте успіх електричної версії багато в чому буде залежати від запасу ходу і цінника новинки.

Джерело: Економічні новини

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,