83-річний Harley-Davidson продали в 350 разів дорожче початкової ціни

На аукціоні Mecum продали ідеально відреставрований мотоцикл Harley-Davidson EL 1938 року випуску. За один з перших байків з 40-сильним мотором невідомий покупець заплатив 154 000 доларів.

Harley-Davidson EL дебютував у 1936 році. За роки виробництва американська компанія випустила близько 2300 таких мотоциклів, і, за словами фахівців, вони на багато років вперед визначили вигляд майбутніх моделей марки. У цій моделі інженери успішно об’єднали швидкість, потужність і елегантний дизайн.

У Harley-Davidson EL вперше встановили новий 40-сильний двигун об’ємом 61 кубічний дюйм, який завдяки відполірованим клапанам отримав назву Knucklehead. Подібна конструкція двигуна і його технології використовуються і в сучасній мотоіндустрії.

За словами представників аукціонного дому, з 1979 року мотоцикл зберігали в музейній колекції. Крім того, байк пройшов серйозну реставрацію. 83 роки тому вартість нового Harley-Davidson EL становила 435 доларів (приблизно 8100 рублів за поточним курсом). На минулих торгах невідомий покупець заплатив за унікальний мотоцикл 154 000 доларів (приблизно 11,3 мільйона рублів за поточним курсом).

У вересні минулого року на британському аукціоні H&H Classics виставили на продаж рідкісний мотоцикл Norton Commando 850 Interstate сірого кольору 1977 року випуску. За 43-річну історію, модель жодного разу не діставали із заводської упаковки.

Джерело: БізУА

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,