Кінцеве рішення за водієм: у Renault вирішили скасувати обмеження швидкості до 180 км/год

Французька компанія Renault передумала застосовувати обмеження швидкості на нових автомобілях 180 км/год.

У квітні 2021 року генеральний директор Renault Лука де Мео заявив, що автовиробник планує обмежити максимальну швидкість всіх своїх нових автомобілів бар’єром 180 км/год, і для цього запровадять систему «Тренер безпеки» (Safety Coach system).

При цьому обмеження мали вступити не лише для автомобілів Renault, але й машин дочірньої марки Dacia.

Проте нещодавно в інтерв’ю виданню Autocar бос Renault зазначив, що компанія отримала багато негативних відгуків стосовно ідеї електронного обмежувача швидкості.

«Реакція була більшою, ніж очікувалось, тому що коли ви їдете зі швидкістю 180 км/год, ви зазвичай отримуєте штраф, – сказав де Мео. – Найважливішим рішенням, яке ми прийняли, було продавати автомобілі з адаптивним круїз-контролем, які дотримуватимуться обмеження швидкості за замовчуванням. Ми вирішили, що машина повинна поважати правила, й тоді клієнт може взяти на себе відповідальність».

Таким чином, у Renault трохи пом’якшили свою позицію: нові автомобілі будуть оснащені адаптивним круїз-контролем, який відстежуватиме дозволену швидкість, але кінцеве рішення все ж буде за водієм.

Джерело: Моторкар

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,