BMW вперше показала неординарний концепт, створений 17 років тому

Німецька автомобілебудівна компанія BMW показала загадковий концепт, який був створений в експериментальному порядку.

На офіційному сайті баварського автовиробника з’явилося фото експериментального і раніше невідомого широкому загалу концепту під назвою ICE. Концепт частково одночасно нагадує кросовер, купе і родстер.

У BMW не виключають, що подібна модель може з’явитися на ринку. Таким же чином, модельний ряд баварців колись поповнив експериментальний Х6, який є найбільш продаваною моделлю BMW.

Концепт ICE створений на базі кросовера X5, отримав кузов дводверного купе і запозичив чотиримісний салон у родстера Z4. Лінія даху моделі дозволяє завантажувати два гірських велосипеда в вантажний відсік.

Баварці позиціонують його як “нащадка” прототипу X-Coupe, представленого в 2001 році, а розробкою концепту займався каліфорнійський підрозділ BMW. Компанія хотіла отримати різну інформацію від дизайнерів, які знають більше про спосіб життя Малібу.

Джерело: ММР

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,