Про хід будівництва флагману президентської програми “Велике будівництво”

Роботи на автотранспортній магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя, з початку відновлення будівництва, ведуться беззупинно.

Позакласові вантовий та балковий мости — найскладніші штучні споруди у складі автотранспортної магістралі.

Балковий міст через річку Старий Дніпро, що поєднує Хортицький район з островом Хортицею, складається з трьох споруд: самого балкового мосту (споруда № 4) та підходів до нього (споруда № 3 – з боку Хортицького р-ну та споруда № 5 – з боку о.Хортиця).

Як просувається будівництво:

  • На балковому мосту — Споруді №4 – завершено всі етапи поздовжнього  насування  прогонової  будови. Загальна вага насунутої металоконструкції — 3 400 т. Її насунуто на 405,4 метри. Виконано демонтаж аванбека. Наразі виконуються роботи з демонтажу ар’єрбека.
  • На підході до балкового мосту з боку Хортицького району — споруда № 3 — змонтовано та заварено 8 монтажних блоки коробчастої балки прогонової будови. Наразі виконуються роботи з демонтажу стапелю. 
  • На підході до балкового мосту з боку острова Хортиця — споруда №5 – виконано монтаж 32 блоків прогонової будови вагою 1447,82т. Наразі мостобудівники виконують роботи з монтажу опалубки та армування V та VI захваток (довжина 42,0м) плити проїзної частини.

Активними темпами проводяться роботи і на будівництві вантового мосту (Споруда №10)

Нагадаємо, що 10 серпня, мостобудівники поновили бетонування пілонів, попередньо до цього змонтував нову опалубку. Всього, до досягнення пілонів проектної висоти, потрібно забетонувати чотири захватки, загальною висотою 10,2 метри.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте