20-річний винуватець смертельної ДТП у Львові отримав умовний термін

Львівський суд виніс вирок 20-річному водію позашляхо​вика Mercedes-Benz Геворгу Аветісяну, який на смерть збив пішохода на вул. Городоцькій. Чоловік отримав умовний термін.

ДТП трапилась 13 червня о 13:15 на пішохідному переході біля ТЦ «Скриня» на вул. Городоцькій. 20-річний водій позашляховика Mercedes-Benz G63 збив пішохода на нерегульованому переході. При цьому водій атвомобіля їхав смугою для громадського транспорту. Внаслідок отриманих травм 38-річний пішохід загинув на місці.

Уже пізніше виявилось, що пішохід перебував у нетверезому стані. Він підійшов до пішохідного переходу, зупинився перед ним, щоб пропустити автомобіль, однак потім раптово вибіг на дорогу.

У судовому засіданні Геворг Аветісян визнав свою провину у ДТП та попросив не карати його суворо. Брат загиблого хлопця у суді заявив, що не має претензій до Геворга Аветісяна і що він виплатив родині моральну і матеріальну компенсацію.

Суддя Залізничного райсуду Андрій Кирилюк визнав Геворга Аветісяна винним у смертельній ДТП, однак звільнила його від відбування покарання з іспитовим терміном один рік, інформує Захід.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте