Постраждали медики: в Чернівцях швидка поспішала на виклик, а потрапила в ДТП

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створюється комісія зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, внаслідок якого у дорожньо-транспортній пригоді постраждали працівники бригади швидкої медичної допомоги Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це йдеться на сайті ГУ Держпраці у Чернівецькій області.

Аварія трапилася учора, 31 серпня, близько 17 години на вулиці Хотинській у Чернівцях.

За попередніми даними, бригада поспішала на виклик до хворого, але потрапила у дорожньо-транспортну пригоду.

Внаслідок події травмувалися двоє працівників.

Так, водій виїзної бригади 1967 року народження отримав подвійний перелом ступні, а фельдшер 1995 року народження зазнав перелому плеча зі зміщенням.

Згідно із Класифікатором розподілу травм за ступенем тяжкості, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.07.2007 року за №370, такі тілесні ушкодження належать до категорії «тяжкі травми».

Комісія зі спеціального розслідування Управління Держпраці встановлюватиме остаточні обставини та причини травмування працівників під час виконання ними професійних обов’язків відповідно до вимог пункту 33 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України за №337 від 17.04.2019 року.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте