Як тепер виглядає відновлений міст на виїзді з міста Чугуїв на трасі Н-26? (відео)

Міст через р. Сіверський Донець розташований на автомобільній дорозі державного значення Н-26 Чугуїв-Мілове (через м.Старобільськ), км 2+852.

У кінці лютого місяця поточного року організовано будівельний майданчик та розпочато поточний середній ремонт штучної споруди на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв-Мілове км 2+852.
Протягом п’яти місяців було проведено ремонт правого та лівого проїзду, а саме: заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної накладної плити, гідроізоляції, асфальтобетонного покриття у двох шарах, виконано ремонт опор та прогонових будов. Крім цього, на мосту встановлено нове перильне та бар’єрне огородження, влаштовано водовідведення та покриття на тротуарах із зносостійкого сучасного матеріалу.
По завершенню робіт нанесено розмітку та влаштовано освітлення.

Роботи виконувала підрядна організація – ТОВ ІНТЕХ КОМПЛЕКТ.

Довідково: Міст через р. Сіверський Донець розташований на автомобільній дорозі Н-26 на виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка. Довжина штучної споруди 108,94 п.м., рік побудови 1989 –  і з того часу капітально не ремонтувався.

Як зараз виглядає нещодавно відновлений міст на виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка дороги Н-26? Дивіться у відеоогляді 

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте