Масштабна реконструкція 25 кілометрової ділянки траси Київ – Харків – Довжанський: виконано 2/3 робіт

Продовжуються роботи з реконструкції ділянки автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський з км 395+064 по км 420+050 з боку Полтави і майже до Валок.

Згідно з прєктом довжина ділянки ремонту складає 25 км. За контрактом, після завершення робіт, ділянка автомобільної дороги матиме по дві смуги руху в обидва напрямки і буде відноситись до I технічної категорії. Крім цього, буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжиті додаткові заходи з безпеки руху.

Загальне виконання становить 68%. У тому числі по основному проїзду 68%, роботи по штучним спорудам готові на 92%, та на 27% – влаштування комунікацій.

Наразі основні роботи ведуться з км 412 по км 420. На вказаній ділянці виконуються роботи з асфальтування, влаштування основи за методом холодного ресайклінгу,  відсипання земляного полотна та відсипання шару основи.

На об’єкті працює компанія Onur Taahhut Tasimacilik.

Довідково: у 2018 році переможцем тендерної процедури на реконструкцію даної ділянки дороги стала турецька компанія Onur Taahhut, яка підписала міжнародний контракт з Укравтодором. Угода була підписана та розрахована на чотири роки.

Роботи планують завершити у кінці 2021 році.

Фінансування виконується за рахунок МФО (Міжнародна фінансова організація), а не з бюджету України. Роботи напряму фінансуються Європейським банком реконструкції та розвитку. Контроль за виконанням робіт здійснюється по Європейській системі. Для виконання інженерно-технічного нагляду залучено французьку інженерну компанію «Еджіс». Вона і контролює виконання робіт турецької компанії «Onur Taahhut».

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте