З’явилися перші шпигунські фото нового компактного седану від Skoda

Чеська автомобілебудівна компанія Skoda готується до випуску нового компактного седана. Новинку під назвою Slavia помітили під час дорожніх випробувань в Чехії.

Судячи з фото,  дизайн Skoda Slavia суворо засекречений, втім по фарах і ґратах радіатора можна припустити, що їх форму майбутній седан запозичить у хетчбека Fabia останньої генерації.

На шпигунських світлинах зображений автомобіль з правим розташуванням керма – виробник тестує седан, призначений для ринку Індії. Незважаючи на це, Skoda Slavia стане глобальною моделлю, яку продаватимуть на багатьох інших ринках.

Модель Skoda Slavia спроектована на модульній платформі MQB A0, яка вже лежить в основі багатьох сучасних бюджетних автомобілів концерну Volkswagen.

У силову гаму увійдуть 1,0-літрові 3-циліндрові турбодвигуни потужністю 95 і 110 кінських сил, що працюють разом з 6-швидкісною механічною трансмісією або з 7-ступінчастим «роботом». Найпотужнішим буде 150-сильний 4-циліндровий турбоагрегат з робочим об’ємом 1,5 літра. Останній поєднуватиметься виключно з «роботом».

Офіційна презентація нового седана Skoda Slavia повинна відбутися уже до кінця поточного року.

Джерело: Амперкар

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

На трасі Брошнів – Осада влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону

Вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону влаштовано в селищі Брошнів – Осада. Далі тут передбачено верхній шар ЩМА; будуть проведені й інші роботи згідно проекту. Замовник робіт