На Черкащині за два роки відремонтували 500 кілометрів доріг. Які саме?

Роками інфраструктура цієї центральної області фінансувалася за залишковим принципом. З 2010 до 2019 року в Черкаській області сумарно було відремонтовано лише 192,1 км державних автошляхів. Упродовж 2014-2016 років не відновили жодного кілометра.

Президентська програма Велике будівництво відновлює історичну несправедливість. За результатами минулого року у Черкаській області було оновлено 224,2 км доріг державного значення. У 2021 році за амбітним планом Укравтодору у Черкаській області заплановано відновити 259 км доріг державного значення.

«За два роки 500 км доріг для Черкащини – це дійсно серйозний результат. У десятки разів більше, ніж у будь-який рік за часів незалежності України. Думаю, що за пару років ми закінчимо всі головні дороги на Черкащині», – сказав Володимир Зеленський під час огляду робочої поїздки в Черкаську область.

Масштабне відновлення охоплює ключові маршрути краю:

  • Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь. Цього року всі ділянки автодороги Н-08 від міста Золотоноша до кордону з Київською областю будуть введені в експлуатацію. В результаті буде відремонтовано 39,5 км.
  • Н-01 Київ – Знам’янка. Цього року завершиться відновлення майже 75 км покриття від міста Сміла і до межі з Київською областю.
  • Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Минулого року відновлено покриття на понад 67 км. Наразі завершено відновлення покриття ще на 12 км автодороги від дамби через Дніпро до міста Золотоноша, ремонт на 7,7 км від Черкас до села Білозір’я та 6 км у селі Носачів.
  • М-30 Стрий – Ізварине. Цьогоріч буде практично завершено ремонт автодороги у межах Черкаської області загальною протяжністю 65,6 км.
  • Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка. Торік розпочалися роботи з капітального ремонту однієї з найбільш зруйнованих ділянок автодороги Н-02 на обході міста Канів. Цього року роботи з капітального ремонту будуть завершені і ділянка буде введена в експлуатацію.
  • Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук. Розпочато поточний середній ремонт ділянки від мосту через річку Ірдинка до виїзду з Черкас у напрямку Канева.

Також у Черкаській області на автодорогах державного значення проводяться роботи із відновлення мостів та шляхопроводів як у складі ділянок ремонтів, так і як окремі об’єкти. Загалом роботи проводилися на 13 об’єктах.

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Ремонт траси Червоноград – Рава-Руська входить у комплекс розбудови прикордонної інфраструктури

Цього року розпочали роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська. Зокрема, дорожники зосередили увагу на ділянці Червоноград – Белз. Олег Береза: