На трасі Н-26 дорожники встановлюють сигнальні стовпчики

У поточному році значна увага була приділена проєкту #Велике_Будівництво на дорозі національного значення Н-26 Чугуїв – Мілове. Зроблено понад 100 км дороги. Наразі закінчуються останні, фінішні роботи з організації дорожнього руху.

Підрядники – ТОВ «Автомагістраль-Південь», під керівництвом дорожнього майстра Аркадія Новицького, закінчують роботи з організації дорожнього руху, а саме на км 210+000 відбулося встановлення напрямних стовпчиків та проведення розмітки.

Підрядна організація – ТОВ «Автомагістраль-Південь» працювала на маршруті «Старобільськ – Євсуг». Проводилися роботи на ділянці км 195+000 – км 230+000. Дорога, протяжністю 35 кілометрів проходить через Старобільськ, Євсуг.

Місце розташування можна подивитися на мапі.

Довгий час ця траса була у незадовільному стані. На деяких ділянках пересуватися було просто небезпечно. Відтепер це нова дорога – про що свідчить хоча б товщина покриття на дорозі – шар щебенево-піщаної суміші завтовшки 15 сантиметрів.

Нижній шару покриття завтовшки 10 см з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Зверху – верхній шар покриття товщиною 5 см із ЩМА-20 (щебенево-мастичний асфальтобетон). Одночасно було приведено до ладу узбіччя. Дорожники розчистили придорожню смугу від чагарників та дрібнолісся.

Останній етап – облаштування автобусних зупинок; встановлення напрямних стовпчиків; встановлення дорожніх знаків; нанесення дорожньої розмітки.

Нагадаємо, що плани Служби автомобільних доріг у Луганській області, за сприяння Укравтодору, оновити повністю всю дорогу Н-26 Чугуїв – Мілове. Ця траса починається в місті Чугуїв (Харківська область).

На Луганщині дорога проходить через місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ, закінчується в смт. Мілове на кордоні з Росією.

Наступного разу ми повідомимо про те, що відбулося на маршруті «Євсуг – Мілове», дві ділянки дороги Н-26 загальною протяжністю 70 кілометрів. Роботи проводилися на двох ділянках: км 230+000 – км 265 + 000 (від Євсуга до Біловодська), км 265+000 – км 300 + 885 (від Біловодська до Мілового). Генпідрядник – ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Окрім того, розповімо про виконані роботи на маршруті «Сватове – Старобільськ». Саме тут ТОВ «БК ЄВРОДОР» виконав капітальний ремонт на ділянці км 161+000 – 167+000 – 6 кілометрів. Окрім того, ТОВ «БК ЄВРОДОР» працювало на ділянці км 167+000 – 175+000, протяжністю 8 кілометрів, розпочинається за населеним пунктом Містки в сторону Старобільська.

У поточному році за Національною Програмою «Велике будівництво» на Луганщині вже відремонтовано – 225 км доріг. Плани наступного року – 288 км доріг.

Нагадаємо, що всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж трьох років (2020, 2021 та 2022 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено близько 650 км доріг. Це більш ніж половина доріг державного значення (1200 км) Луганщини.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте