За два роки Україна матиме власний бренд мотоциклів

Компанія Delfast Bikes відродить бренд «Дніпро» для випуску електричних мотоциклів.

Як стало відомо AMPERCAR.com, під брендом «Дніпро» планується налагодити виробництво мотоцикла з 48-сильним електродвигуном та акумулятором на 7,2 кВтг. Очікується, що електричний двоколісник зможе розганятись до 165 кілометрів на годину.

Подейкують, що перший електричний байк відродженого бренду «Дніпро» зійде з конвеєра у 2023 році. Цінник та дата початку продажів поки не повідомляється, адже новинка поки що існує тільки у вигляді концепт-кара.

Нагадаємо, Delfast Bikes відома у США як виробник електричних велосипедів. Одна з моделей кілька років тому потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Так, електричний байк під назвою Prime проїхав без підзарядки акумулятора 367 км.

Нагадаємо, Дніпро — це серія важких дорожніх мотоциклів з боковим причепом виробництва Київського мотоциклетного заводу (КМЗ). У пострадянський час всі важкі мотоцикли КМЗ узагальнено називають «Дніпро» або «МТ». Кілька років тому на місці колись потужного заводу КМЗ залишились лише будівлі, все обладнання було остаточно вивезено.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте