Ford продає свій завод в Індії

Ще у вересні стало відомо, що Ford згортає виробництво автомобілів на своєму заводі в індійському штаті Гуджарат. При цьому підприємство мало збирати двигуни аж до кінця 2021 року. Тепер стали відомо, що Ford за сприяння місцевого уряду виставив виробництво на торги.

Згідно з опублікованими даними, кілька великих компаній зацікавилися покупкою підприємства, однак їх, зрозуміло, поки що не називають. Відомо лише, що Tata Group відкрито виявила інтерес до придбання підприємства, проте про рішення компанії наразі нічого не відомо.

Зазначимо, що два заводи Ford в Індії здатні випускати до 440 тисяч автомобілів на рік. При цьому у 2021 році було використано близько 25% загальної виробничої потужності підприємств. Повідомляється, що Ford продає заводи через низьку популярність своїх моделей в Індії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що компанія Ford Australia зазнала збитків у розмірі 3,2 мільйона доларів США за помилку в рекламній брошурі. Справа в тому, що марка поширила рекламні матеріали для моделі Mustang Mach 1 для іншого ринку, через що клієнти «втратили» деякі функції.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте