100 км за 3 хвилини: з’явилася зарядка для електромобілів нового покоління

Нова зарядка підходить для автозаправних станцій, міських зарядних станцій, паркувань торгових центрів та автопарків. Terra 360 від ABB – інноваційний модульний зарядний пристрій, який може одночасно заряджати до чотирьох автомобілів з динамічним розподілом потужності.

Як зазначено в офіційному прес-релізі виробника, технологія динамічного розподілу потужності дозволяє водіям ефективно поповнювати батареї незалежно від черговості підключення.

Максимальна потужність зарядки – 360 кВт, що дозволяє за 15 хвилин поповнити батарею будь-якого електромобіля, як з підтримкою швидкісної зарядки, так і без неї. У перерахунку на кілометри це 100 км менш ніж за 3 хвилини.

У процесі заряджання система інформує власника електромобіля про стан заряду (SoC) акумулятора та час до закінчення оптимального сеансу заряджання. Окрім електромобілів, фургонів та вантажівок Terra 360 дозволяє заряджати інвалідні коляски.

Окремо в компанії наголошують на можливості брендування терміналу та наявності вбудованого 27-дюймового рекламного екрану.

Оскільки зарядні пристрої Terra 360 займають мало місця, їх можна встановлювати на невеликих складах або стоянках з обмеженою площею.

Джерело: Автодрім

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте