Інтенсивні опади спровокували сходження селевих потоків на Закарпатті

Незначний верховий зсув стався вночі на Рахівщині. Зокрема, у селі Луг – на автодорозі Н-09 Мукачево- Івано-Франківськ-Львів. Протягом години дорожні служби його розчистили. Інтенсивні опади не припиняються і вдень. В Рахові Тиса піднялась на 3 метри. Замулено 24 водопропускні труби, 2 км кюветів. Перерви в русі не було, роботи по очистці дорожньої смуги продовжуються.

Також невеликий селевий винос вночі стався на 100 км автодороги Р 21 – Долина-Хуст. Він пошкодив водовідведення та спричинив перелив через дорогу. В результаті був перекритий рух. О 4 –й ранку підрядна організація «ПБС» відновила водовідвід.

Також, сьогодні через формування максимальних рівнів води почався перелив на автодорогу Мукачево-Рогатин в районі с.Вільхівка, Нижні-Ком’яти. На місці чергує поліція. За даними синоптиків, можливе початкове підтоплення автодороги с.Малі Геєвці- Тисянка (рівень небезпеки помаранчевий).

Наразі ситуація під контролем.

Також ліквідовуємо ямковість на автодорозі М-06 Київ-Чоп. Через зношеність покриття та через інтенсивні опади, дощ та вологість, дуже швидко – протягом 6-12 годин – утворюються ями. Підрядні організації приділяють максимум зусиль для їх ліквідації. Однак, через несприятливі погодні умови та тривалий технологічний процес, 1 бригада за добу може ліквідувати тільки 15 квадратних метрів. На даний час на ліквідації ямковості на М-06 працює 5 бригад. Ділянки з аварійною ямковістю позначені дорожніми знаками. Велике прохання до учасників дорожнього руху бути обережними, звертати увагу на знаки, дотримуватися безпечної швидкості.

Інформуємо також учасників дорожнього руху, що дороги через перевали на Н-09 (Мукачево-Івано-Франківськ-Львів) , Р-21 (Долина-Хуст) та Н-13 (Львів-Самбір) відремонтовані і без вибоїн. Тому рекомендуємо планувати поїздки в сторону Львівської та Івано-франківської областей саме через них.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,