Компанія Volkswagen завершила серійний випуск найстарішого європейського седана

Німецький автовиробник відправив у відставку чотиридверний седан Passat після 23 років на конвеєрі.

Представники прес-служби німецької марки в бесіді з журналістами Autocar повідомили, що серійний випуск Volkswagen Passat B8 припинили незадовго до Різдва. Тепер покупці можуть придбати лише універсал Passat Variant або ліфтбек Arteon . Компанія готується замінити електричні моделі Passat на Aero/Bed і Aero .

Ще в 2021 році Volkswagen зупинив виробництво американського Passat і зараз модель із культовим ім’ям пропонується лише на китайському ринку. На європейському ринку компанія робить ставку на більш популярну версію в кузові універсал. Відмова від седана обумовлена ​​прагненням Volkswagen оптимізувати модельну лінійку.

Зараз читають Експерти прогнозують обвал цін на б/в автомобілі
Поки що європейцям пропонують вибирати з двох пропорційних універсалів — разом з Passat Variant продається Arteon Shooting Brake . Інсайдери повідомляють, що вже зовсім скоро сімейство Arteon відправлять на пенсію, а вже в 2023 дебютує універсал Passat B9 на платформі MQB , який замінить і поточний Passat Variant , і Arteon з обома типами кузова.

У 2023 році має відбутися прем’єра преміального універсала Aero B, який розділить платформу з Volkswagen ID.3 та ID.4 , але зможе похвалитися більш містким салоном. Існує можливість того, що Aero B повністю витіснить з модельного ряду Passat .

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте