Стало відомо, скільки потрібно сплатити за першу реєстрацію автомобіля у 2022 році

Як відомо, перед тим, як уперше поставити на облік авто, а також для отримання документів та номерних знаків на щойно розмитнену машину, потрібно сплатити збір до Пенсійного фонду.

Розмір вищезгаданого збору залежить від вартості транспортного засобу, та становить від 3 до 5 відсотків від неї. Ці значення «прив’язані» до розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян, який в 2022 році становить 2481 грн.

У Головному сервісному центрі МВС наочно продемонстрували, як зміниться сума сплати пенсійного страхування при першій реєстрації транспортних засобів. На картинці все про вартість легкового авто і пов’язані з ним ставки зазначеного збору:

За словами експертів, цьогоріч перша реєстрація обійдеться дещо дешевше, зокрема для власників тих автівок, які за торішніми умовами потрапляли у групу з вищою ставкою оподаткування.

Зазначимо, деякі особи можуть бути звільнені від сплати цього збору. Йдеться про випадки забезпечення автомобілями осіб з інвалідністю, а також у разі успадкування легкового авто відповідно до закону.

Джерело: Амперкар

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте