На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв влаштовано зовнішнє електроосвітлення

Відтепер нічні подорожі дорогою Н-11 Дніпро-Миколаїв ще більш комфортні та безпечні. На підходах до міста корабелів віднедавна влаштовано зовнішнє електроосвітлення.  

У рамках поточного середнього ремонту на ділянці км 314+00 – км 319+335 з поміж іншого встановлено і підключено  сучасне та економічне устаткування для освітлення дороги.

У результаті проведених робіт освітленими стали 5 кілометрів траси Н-11 від Баштанської кільцевої розв’язки до міста Миколаєва. На об’єкті встановлено 135 нових опор, на яких розміщено 266 енергозберігаючих світлодіодних світильників.

Режим керування зовнішнім освітленням автоматичний за допомогою фотодатчика, що реагує на рівень природньої освітленості. На всі встановлені світильники та опори діє гарантія 5 років.   

Окрім електроосвітлення даний відрізок дороги облаштований бетонним парапетним огородженням типу «Нью Джерсі», новими автопавільйонами, пішохідними переходами, тротуарами, тактильною плиткою та шумовими смугами.

Оновлена придорожня інфраструктура у сукупності суттєво підвищує зручність та безпеку пересування водіїв вдень і вночі, а також покращує рівень логістичної та пропускної спроможності за даним напрямком.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте