Названо марки автомобілів, які українці найбільше купували в 2021 році

Нові автомобілі все більше заповнюють автошляхи нашої країни. Як повідомляють аналітики, за даними минулого року, відсоток продажів нових машин показав істотне зростання і навіть перевищив показники кількох минулих років.

Обсяг продажів нових авто в Україні за 2021-й рік перевищив позначку 103 тисячі, що говорить про ріст на 21 відсоток порівняно з 2020-м роком. До речі, це є найкращим показником з 2013-го року

Найпопулярніші автомобільні марки в українців минулого року
Найбільшою популярністю в українців минулого року користувалася марка Тойота – її показник реалізації склав 15,23 тисячі авто (+14%). Слідом за японськими автомобілями, в рейтингу йдуть французькі машини Рено – вони розійшлися в кількості 13,47 тис. одиниць. Третя сходинка дісталася ще одній азіатській марці – Kia. Кількість проданих ТЗ склала майже 9,14 тис машин.

Також в ТОП – 5 потрапили такі бренди як Шкода і Nissan. Власниками автомобілів цих марок стали 6,17 тис і 4,8 тис. осіб.

Також непоганими результатами можуть похвалитися дилери таких автовиробників:
Південнокорейський бренд Hyundai реалізував без малого 4,8 тис. машин.
Китайський Chery показав надбавку в зростанні на рівні 136 відсотків, кількість продажів – 4,65 тис. авто.
Моделей Mitsubishi було продано в кількості – 4,22 тис. шт.
Фольксваген – 4,12 тис. одиниць.
Бренд Сузукі також був популярний – 3,77 тис. шт.
Практично всі перераховані вище автомобільні компанії показали надбавку в зростанні продажів на нашому ринку – від +12% у Volkswagen до +136 у Чері. Однак є один виняток – марка Рено втратила – 6%.

Найбільш затребувані моделі
Серед улюблених українцям моделей найбільшою популярністю користувався крос Кіа Спортейдж – 7,12 тис. машин знайшли своїх власників. Також були добре популярними – Toyota RAV4 (6,06 тис. од), Renault Duster (5,6 тис.) і Nissan Qashqai (2,26 тис.). Серед моделей української збірки найбільше був затребуваний кросовер Шкода Карок (1,63 тис.). Варто зауважити, що всі моделі є кросоверами.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте