Офіс Зеленського анонсував субсидії для придбання електромобілів

В Україні наприкінці першого-на початку другого кварталу 2022 року планується запуск державної програми стимулювання купівлі електромобілів. Субсидуватиметься відсоткова ставка лізингу.

Про це повідомив заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

“У Німеччині, Франції, Італії 70% покупок авто – це лізинг вартістю 0,5-1,5%. У нас – 12%, 15%, 17%. За чотири-п’ять років людина оплачує вартість автомобіля двічі. Тут запустимо таку саму програму, тільки не з усіма авто, а з електромобілями. Це стимулюватиме зелену трансформацію в країні. Цю програму запустимо наприкінці першого кварталу 2022 року-на початку другого”, – розказав Шурма

Також, за його словами, потрібно два роки, щоб здійснити локалізацію виробництва електромобілів в Україні.

“Перший час – авжеж, це буде допомога громадянам, але не власному виробництву – в Україні просто немає такого. Який лаг для локалізації виробництва? Я добре знаю цю індустрію, крім того, ми консультувалися з автовиробниками. Два роки потрібно, щоб здійснити локалізацію виробництва електромобілів. Ця програма буде діяти в універсальному вигляді два роки, а далі буде розповсюджуватися на тих виробників, які локалізували в Україні виробництво. Посилаємо такий сигнал ринку: якщо хочете утримати свій продукт конкурентоздатним не тільки зараз, але й за два роки – займайтесь локалізацією”, – зазначив Шурма. 

Джерело: https://biz.censor.net/n3309864

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте