Оновлений Subaru Forester представлено в Європі

Subaru Forester істотно оновився. Крім свіжої зовнішності, повнорозмірний кросовер отримав також кілька нових систем активної безпеки.

Вже в базовій комплектації Subaru Forester оснащується комплексом електронних асистентів EyeSight четвертого покоління.

На «Форестері» вперше з’явилися адаптивний круїз-контроль з центруванням в смузі руху й асистент запобігання виїзду зі смуги руху, який вміє розпізнавати край дороги.
У салоні японського автомобіля також встановлена камера, яка контролює поведінку водія. На підставі отриманої інформації, машина попереджає водія про втому, або неуважності. З урахуванням положення водія в салоні також автоматично можуть підлаштовуватися налаштування сидіння, зовнішніх дзеркал заднього виду і напрямку потоків повітря.

Forester для Європи оснащений системою повного приводу S-AWD і трансмісією e-BOXER, яка поєднує в собі 2,0-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун потужністю 147 к.с. і 16-сильний електромотор.
Компактного тягового акумулятора ємністю 13 кВт•год вистачає на 1,6 км. На електротязі автомобіль може розвинути швидкість до 40 км/год. Нова система e-Active Shift Control підвищує маневровість машини на звивистих дорогах.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте