Сьогодні визначиться підрядник для будівництва Північно-східного обходу Тернополя

Сьогодні о 14.15 відбудеться розкриття тендерних пропозицій на реалізацію контракту з Будівництва північно-східної ділянки обходу м. Тернопіль (Лот 1) та транспортної розв’язки на км 315+629 а/д М-19 (Лот 2), Тернопільська область в рамках спільного з Європейським інвестиційним банком проєкту «Транспортний зв’язок в Україні – Фаза I». Закупівля проводиться шляхом міжнародних конкурентних торгів згідно з правилами ЄІБ. Трансляція буде доступна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=IYQPfpBngz8

У рамках контракту заплановане будівництво:

Північно-східної ділянки обходу м. Тернопіль — автошлях І категорії з 4 смугами руху. Він з’єднає населені пункти Шляхтинці та Смиківці й дві міжнародні траси М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече та М-30 Стрий — Ізварине.

Транспортної розв’язки в Тернопільській області на М-19 (км 315+629). Для забезпечення безпеки та умов транспортного руху постає необхідність будівництва транспортної розв’язки в різних рівнях на перетині дороги М-19 з північно-східною ділянкою обходу м. Тернополя.

Довжина майбутньої дороги (включно з відрізком у складі транспортної розв’язки) становитиме 8,4 км.

«Європейський інвестиційний банк допомагає модернізувати дорожню інфраструктуру України, інвестуючи у будівництво та модернізацію доріг у Тернопільській, Львівській та Рівненській областях. Цей проєкт покликаний ліквідувати вузькі місця в міжнародних коридорах.

У випадку Північно-східного обходу Тернополя йдеться про з’єднання міжнародних маршрутів Е50 і Е85, котрі тут збігаються з дорогами М-30 Стрий — Ізварине й М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече. 8,4 км дороги першої технічної категорії забезпечить швидкий та комфортний зв’язок між двома трансєвропейськими коридорами. Своєю чергою місто Тернопіль звільняється від транзитного транспорту.

Також у планах співпраці з ЄІБ — розгортання сучасних Інтелектуальних транспортних систем для управління та контролю за транспортом», — зазначив перший заступник Голови Укравтодору Андрій Івко.

19 вересня 2018 року Європейський інвестиційний банк схвалив виділення кредитної лінії в 50 млн євро, щоб допомогти Укрзалізниці і Укравтодору ліквідувати вузькі місця в європейських транспортних мережах. Згідно з документом, мова йде про проєкти малої транспортної інфраструктури обсягом 20 млн євро.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте