До Кременчука надійшла техніка з Туреччини для будівництва нового мосту через Дніпро (відео)

До Кременчука надійшов черговий транш техніки з Туреччини для будівництва нового мосту через р.Дніпро. Обладнання йшло Чорним морем. Цього разу баржі доставили необхідні механізми, які будуть задіяні безпосередньо в акваторії річки для влаштування фундаментів під час зведення пілонів, зокрема – перевезення бетонозмішувачів з берега до місця влаштування труб. Бетонний завод вже змонтований на 100% та успішно пройшов тестові запуски.

Наразі підрядником вже влаштовано 24 сталевих труби. Кожна з них проходить три етапи заглиблення за допомогою різних механізмів: віброзаглиблювача, дизель-молота та бурової установки Wirth.

Новий міст буде вантовим з двома пілонами у монолітному залізобетоні коробчастого перерізу висотою 103 м від верху ростверка. Схема прогонів – 180+360+180 м. Загальна довжина прогонів – 720 м. Підмостовий габарит – 18,5 м. На об’єкті працює компанія «Догуш»

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,