Toyota знову змушена скорочувати виробництво автомобілів

Компанія Toyota скоротить виробництво автомобілів у лютому 2022 року через коронавірус.

Як уточнює прес-служба японського бренду, наступного місяця ймовірний обсяг виробництва складе близько 700 тисяч авто, що на 150 тисяч автомобілів менше, ніж прогнозувалося раніше.

Причиною коригування планів виробництва стали вимушені простої підприємств Toyota через перебої з поставками напівпровідників на тлі пандемії коронавірусної інфекції.

Тимчасові простої загрожують восьми великим заводам Toyota у Японії. На цих підприємствах збирають у тому числі популярні моделі Corolla, Yaris, RAV4 та CH-R. Крім того, криза позначиться на виробництві автомобілів преміальної марки Lexus.

У зв’язку з цим японська автомобілебудівна компанія була змушена змінити прогноз з випуску автомобілів на фінансовий рік. так, спочатку передбачалося, що до 31 березня 2022 японський автовиробник випустить більше 9 млн автівок, проте тепер японці змушені визнати, що ця цифра виявиться меншою.

Джерело: ММР

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,