Вантовий міст у Запоріжжі випробовують на міцність (фото)

Сьогодні, 18 січня, на верховій частині вантового мосту (споруда № 10 Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя) відбуваються технічні випробування.

Випробування проводять фахівці Державного підприємства “ДерждорНДІ” та генпідрядної компанії “Онур” під технічним наглядом спеціалістів проектної організації “Інститут Дніпродіпротранс”, незалежних технічних наглядачів україно-австрійської компанії “АЙСІ КОНСУЛЕНТЕН”, а також керівництва Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Випробування навантаженням мосту проводиться у статиці та динаміці за допомогою великогабаритного транспорту. А саме — на споруду мосту виїжджають вантажівки, вагою 32 тонни кожна, які вишикуються у різні схеми. Після чого, за допомогою геодезичних приладів, а також механічних та динамічних прогономірів, виконуються відповідні заміри навантаження на конструкції мосту та прогонову будову в цілому.

У випробуваннях задіяно 30 вантажівок. Перевіряти міст на міцність будуть протягом цілого дня. 

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,