Toyota зробить нову Tundra потужнішою: японець отримає високоякісні позашляхові амортизатори

Згідно з інформацією, отриманою від інсайдерів, компанія Toyota зараз веде розробку високопродуктивної версії нещодавно оновленого пікапа Tundra. Причому виробник прагне максимально приховати інформацію про цю модель. При цьому вже відомо, що нова версія Toyota Tundra 2022 вийшла на дорожні випробування.

Toyota зробить нову Tundra потужнішою: японець отримає високоякісні позашляхові амортизатори
Toyota Tundra TRD Desert Chase
Повідомляється, що як прототип для японського пікапа виступить концепт, що дебютував на останній виставці SEMA. Модель Tundra TRD Desert Chase відрізняється збільшеним дорожнім просвітом, який частково виріс шляхом появи 37-дюймових колісних дисків. Додатково розробники розширили колію шляхом запровадження нестандартних важелів, встановили посилений захист днища та висококласні позашляхові амортизатори. Все це має покращити прохідність японської моделі.

Стандартна Tundra TRD Pro, на базі якої створювався зазначений концепт, оснащується сьогодні гібридною установкою, що базується на 3,5-літровому двигуні з подвійним турбонаддувом. Її сукупна віддача сягає 479 к.с. при максимальному тяговому моменті 790 Н*м. Як і всі останні позашляховики японської марки, Tundra комплектується тільки 10-ступеневою автоматичною КПП з повним адаптивним приводом, який підлаштовується під рельєф місцевості.

Toyota зробить нову Tundra потужнішою: японець отримає високоякісні позашляхові амортизатори
Поки невідомо, чи буде Toyota переносити зазначені характеристики на спеціальну версію пікапа або для конкуренції з RAM 1500 TRX віддача агрегату буде збільшена. Але не виключено, що виробник збереже рішення, що дебютували на концепті, у серійної моделі. Терміни дебюту, як і зразкові ціни, високопродуктивної Tundra поки що не озвучені. Ймовірно, дана версія японського пікапа буде продаватися лише у США.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,