Триває розробка ТЕО для будівництва ІІІ та ІV черги обходу Чернівців

16 вересня 2021 року Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області підписала договір з компанією на підготовку техніко-економічного обґрунтування щодо будівництва ІІІ та ІV черги обходу Чернівців. Виконавцем робіт, за результатами тендерної процедури, визначено ТзОВ «Інститут проектування інфраструктурних об’єктів».

    Згідно із договором, підрядник повинен виконати такі види робіт:

  •  збір та узагальнення вихідних даних;
  •  збір інформації щодо існуючої та перспективної інтенсивності та складу руху автотранспорту;
  •  інженерно-геодезичні вишукування;
  •  проєктні роботи варіанти проходження траси та варіанти конструкції дорожнього одягу;
  •  проектні роботи з погодженням основного варіанту проходження траси та схемами транспортних розв’язок та штучних споруд;
  •  розробка розділу «оцінка впливу на навколишнє середовищу» (розділ розробляється на погоджений варіант проходження траси);
  •  експертиза проектної документації.

     Фахівці, які розробляють техніко-економічне обґрунтування будівництва ІІІ та ІV черги обходу Чернівців, вже провели усі необхідні інженерно-геодезичні вишукування, підрахували об’єми трафіку на альтернативних до майбутньої дороги маршрутах.

      Дослідження техніко-економічних показників майбутньої дороги триває. На черзі — погодження основного варіанту проходження траси та схемами транспортних розв’язок та штучних споруд.

      Відповідно до календарного плану техніко-економічне обґрунтування повинні розробити до кінця І півріччя 2022 року. А потім Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області надасть ТЕО на погодження Укравтодору. І у разі схвалення документу, Служба матиме право ініціювати проведення проєктних робіт на будівництво.

    Очікується, що будівництво ІІІ та ІV черги обходу Чернівців покращить транспортне сполучення західних та північно-західних регіонів України з центральними областями, а також забезпечить транзит європейських та прибалтійських країн з портами Азовського та Чорного морів. І що важливо, звільнить місто Чернівці від транзитного транспорту.

      Орієнтований план маршруту ІІІ черги пролягатиме від траси М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече (с.Коровія) у напрямку автодороги Чернівці – Великий Кучурів та Р-62 Криворівня — Усть-Путила — Старі Кути — Вижниця — Сторожинець — Чернівці (с.Михальча, Дубове, Спаська) до автошляху Т-26-07 Кіцмань — Сторожинець — Глибока — Опришени з під’їздом до ст.Вадул Сірет (с.Глиниця).

      Орієнтований план маршруту ІV черги — від траси М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (с.Мамаївці), в північний обхід міста Чернівці перетинаючи автодорогу Т-26-02 Чернівці-Заставна та Т-26-03 Чернівці — Недобоївці — Хотин до автомобільної дороги Н-10 Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига (за с. Магала).

      Загальна протяжність майбутньої дороги становитиме близько 60 км.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,