На будівництво першої ділянки Київської обхідної дороги претендують три потужні інфраструктурні компанії

Наприкінці 2021 року розпочався конкурсний відбір підрядника, який збудує першу ділянку обхідної дороги. 

Відбір виконавця робіт проходить в три етапи. На перший етап – вираження зацікавленості – подалося 5 компаній, 3 з яких пройшли на наступний етап: подання кваліфікаційних пропозицій. Він триватиме до 1 лютого.

На третьому етапі  учасники пройдуть  оцінку комерційних пропозицій. Після цього з переможцем буде підписано договір та розпочато будівництво.

Всі три компанії є лідерами дорожнього ринку та мають досвід втілення складних та масштабних інфраструктурних проєктів:

  • ТОВ «Автомагістраль – Південь»
  • Bechtel Overseas Corporation
  • ONUR TAAHHUT TASIMACILIK INSAAT TICARET VE SANAYI ANONIM SIRKETI

Яку дорогу будуємо?

Перша ділянки Київської обхідної дороги – відрізок від траси М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп. Це буде дорога категорії Іа, протяжністю 18,050 км, з 9 штучними спорудами (мостами, шляхопроводами та естакадами).

Нагадаємо, Київська обхідна дорога є одним із ключових об’єктів президентської Програми «Велике будівництво», та флагманським проєктом Укравтодору. Новозбудована об’їзна дорога об’єднає усі міжнародні траси, які зараз транзитом проходять через місто. Вона складатиметься з 7 ділянок та великим мостовим переходом південніше Києва.

Її будівництво дозволить розв’язати транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення. 

Довідково про компанії-учасниці

«Автомагістраль-Південь» – українська компанія є одним з лідерів дорожнього та інфраструктурного будівництва в країні. Компанія успішно реалізує масштабні проєкти – будує нові швидкісні магістралі, транспортні розв’язки, мости, гідротехнічні споруди та аеродромні комплекси. 

Bechtel Overseas Corporation –  світовий лідер у з питань інжинірингу, закупівель та будівництва. Компанія була заснована у 1898 році та наразі є найбільшою будівельною компанією в США із проєктами у 160 країнах на семи континентах. Bechtel є надійною інженерно-будівельною компанією що за свою  123-річну історію збудувала понад 24 000 км автомобільних доріг.

ONUR TAAHHUT TASIMACILIK INSAAT TICARET VE SANAYI ANONIM SIRKETI – турецька компанія була заснована у 1891 році. В Україні компанія працює з 2004 року та за цей час в країні було збудовано 3500 км автомобільних доріг.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,