На щойно відремонтованій об’їзній Ніжина знову зрізали вісім новеньких знаків

Зовсім нещодавно ТСН висвітлила проблему крадіжок дорожніх знаків. На жаль, початок сезону 2022 року на Чернігівщині відзначився зрізанням невідомими особами дорожніх знаків на щойно відремонтованій об’їзній Ніжина на дорозі Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин. В процесі зйомок відеосюжету були виявлені ще нові пошкодження – відкручений знак пішохідного переходу поблизу зупинки с. Ніжинське.

Також у січні зафіксована крадіжка восьми нових кілометрових знаків (встановлених тогоріч) зі стійками на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів на ділянці зі 114 по 122 км між селами Козероги та Слабин.

Просимо місцевих жителів та автомобілістів не бути байдужими. Проявляти громадянську позицію, коли бачите несанкціоновані дії стосовно державного майна, оновленого спільним коштом платників податків. Обов’язково повідомляйте поліцію та Службу автомобільних доріг у Чернігівській області. Також корисними будуть дані про місця імовірного збуту металевих конструкцій, вкрадених з території дорожнього господарства.

Зникнення дорожніх знаків – це не лише матеріальні збитки для дорожнього господарства, а й загроза безпеці та життю людей. Вони встановлюються для організації руху транспорту та пішоходів, орієнтування у місцевості водіїв.

Спільними зусиллями збережемо відремонтовану трасу безпечною для усіх учасників дорожнього руху.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,