В мережі показали перші зображення нового Volkswagen Sharan

Відповідними зображеннями поділився користувач KDesign AG.

Спочатку варто сказати, що рендери були опубліковані ще в 2020 році, але тоді ніхто не сприймав їх серйозно, адже у Volkswagen був Seat Alhambra і T7 Multivan. Тепер же громадськість втратила модель від Seat і чекає на вихід електричного ID.Buzz.

Передбачається, що новинка може бути побудована на тій же модульній платформі, що і T7 Multivan, що передбачає використання сучасних гібридних або електричних силових установок. За своїми габаритами модель може як відповідати Multivan, так і бути дещо меншою за нього.

Якщо говорити про дизайн, то перед нами автомобіль із відомою зовнішністю. При цьому передня частина мінівену виконана в стилі Golf 8-го покоління або Arteon, тільки не вистачає світлодіодної лінії між фарами. Задня частина виглядає дуже схожою на електрокар ID.4 та ID.5.

Зрозуміло, поява неофіційних рендерів не свідчить, що модель вийде на ринку чи перебуває у розробці. Це просто один із способів натякнути виробнику, що такого автомобіля не вистачає на деяких ринках.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,