Автопроїзд єдності згуртував дорожників усієї країни – від західних до східних областей

На відзначення Дня Єдності 16 лютого працівники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області долучилися до загальноукраїнської акції на підтримку державного суверенітету – Тижня Єдності. Наш національний синьо-жовтий стяг ми прийняли в учасників «Автопроїзду єдності» на магістралі М-30 Стрий – Ізварине від колег зі Служби автомобільних доріг у Львівській області. Із честю провезли прапор над усією 33-кілометровою ділянкою цієї Дороги Єдності – аж до межі із Тернопільщиною, де учасники автопробігу урочисто передали наш національний символ Службі автомобільних доріг у Тернопільській області.

На об’їзній Рогатина, де пролягає шляхопровід, ми гуртом виконали Гімн України. Великий синьо-жовтий прапор підсилював патріотичний настрій та відчуття того, що так єдиним фронтом ми відстоюємо гідність Української держави.  

Одночасно зі стартом у Стрию «Автопроїзд Єдності» стартував у місті Покровську на Донеччині, і таким чином синьо-жовтий прапор замайорів на всіх 1400 км Дороги Єдності М-30 Стрий – Ізварине у восьми областях. Дві автоколони зустрілися в серці України – місті Умань на Черкащині. Й так символічно ми зшиваємо країну автопроїздом.

Новий маршрут М-30 Стрий – Ізварине завдовжки близько 1400 км став флагманським проєктом Укравтодору в 2021 році, коли ми відзначали 30-річчя незалежності Української держави. Знаково, що нині, з посиленням російської агресії та загрози суверенітету нашої країни, ця дорога знову єднає регіони воєдино.

Будівельний сезон у 2022 році вже стартував роботами на мостах. Готуємося до повномасштабного відновлення дорожньої інфраструктури на Івано-Франківщині та зшиваємо Україну якісними магістралями – для комфортних та безпечних подорожей рідною країною. 

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,