Китай значно збільшить продаж авто на нових джерелах енергії

Уже торік реалізація авто на нових джерелах енергії в КНР зросла на 181% і становить 3,52 мільйона одиниць. За минулий рік обсяг збуту перевищив сукупний результат минулих трьох років. У результаті до початку 2022 року дорогами Піднебесної пересуваються вже 7,84 млн «зелених авто».

На машини на нових джерелах енергії припадає близько 15,7% китайського авторинку, а до кінця поточного року цей показник може зрости до 30%, вважають фахівці.

Найпопулярніші серед китайських автомобілістів електрокари, на які припадає 80% реалізації всіх машин на нових джерелах енергії. На другій позиції — гібриди з 18,2% продажів. Далі йде водневий транспорт, якому автоексперти віщують світле майбутнє, проте у довгостроковій перспективі (через 10 років).

За словами економістів, поточний рік буде перехідним для китайської автопромисловості на нових джерелах енергії, тому що з 2023 року держава скасує субсидування випуску таких машин.

Джерело: УАмоторс

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,