Верховна Рада дала зелене світло для відновлення 122-кілометрової ділянки траси на Луганщині

Доступність східних маршрутів є національним пріоритетом. Бойові дії та гуманітарні виклики Луганщини та Донеччини виносять на перший план необхідність якісної інфраструктури у цих областях.

Учора ВРУ прийняла Закон «Про ратифікацію Фінансової угоди “Східна Україна: Возз’єднання, Відновлення та Відродження (Проєкт 3В)” між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ)». Зокрема. кредитна угода між Україною та ЄІБ передбачає відновлення доріг 122 км дороги Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» — Сватове — Лисичанськ — Луганськ. Якісним автомобільним сполученням буде з’єднано міста Троїцьке, Сватове, Кремінна та Сєвєродонецьк.

За прийняття відповідного президентського законопроєкту №0134 в цілому проголосували 307 народних депутатів. Документом пропонується ратифікувати фінансову угоду з ЄІБ, укладену 9 грудня 2020 року. Угода передбачає надання кредиту ЄІБ у розмірі 100 млн євро для фінансування реконструкції доріг на підконтрольних уряду України територіях Луганської області, що з’єднують східні регіони з іншими регіонами країни.

«Дуже показово, що ратифікація угоди з ЄІБ відбулася саме в День єднання. Адже саме можливість подорожувати та пересуватися країною є однією з базових умов для пошуку діалогу та культурного обміну.

За 2 роки функціонування президентського проєкту «Велике будівництво» у Донецькій і Луганській областях нам вдалось оновити 661 кілометр доріг. Це абсолютний рекорд часів Незалежності. Наш план на цей рік – 314 кілометрів. Доступність східних коридорів залишається державним пріоритетом.

Зокрема, завдяки ратифікованій сьогодні угоді ми зможемо додаткового уже цього року оновити ще 122 кілометри. Дякую нашим міжнародним партнерам за увагу до процесу відновлення сходу України, а також народним депутатам за своєчасне та важливе для країни рішення» – розповів Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Низку найбільш важливих для Сходу маршрутів уже оновлено й ми не плануємо зупинятися. Ці дороги мають велике значення для економічного відновлення та розвитку, створення робочих місць, зближення з рештою країни постраждалого внаслідок конфлікту регіону, і, зокрема, для майбутньої інтеграції окупованих територій.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,