На тестах помічено прототип італійського кросовера Ferrari Purosangue (ВІДЕО)

Автовиробник Ferrari проводить випробування прототипу моделі Purosangue. Кросовер із камуфляжем був помічений на дорогах загального користування.

Тестовий зразок моделі Ferrari Purosangue проходить випробування в незвичайному оформленні. Автомобіль отримав щільний камуфляж та стрічку синього кольору. Про призначення останньої поки що немає жодної інформації.

Кросовер бренду Ferrari майже готовий до дебюту. Судячи з відео, яке нещодавно було опубліковано в Мережі, тестування вже добігає кінця. Наразі тестові зразки проходять випробування на дорогах загального користування біля заводу виробника у Маранелло. Унікальна схема маркування – найцікавіше питання. Чорна тканинна плівка – звичний різновид камуфляжу, але на цьому прототипі вона доповнюється синьою стрічкою.

Це свідчить, що виробник хоче максимально приховати оформлення цього транспорту. Нагадаємо, що дебют новинки має відбутися вже наприкінці цього року. Модель Purosangue може стати найтрековішою в сегменті кросоверів. Ймовірно, автомобіль отримає установки V8 та V12.

Як відзначають експерти, цей автомобіль вийшов нижче за своїх конкурентів. Це вказує на знижений центр тяжкості та покращену аеродинаміку. Це може позначитися поліпшенні продуктивності. Ще одна унікальна особливість проекту – він не буде схожий з жодним іншим кросовером на ринку.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,