Ямпільський міст: як на україно-молдовському кордоні виростає нова переправа через Дністер?

Інфраструктура – ключ до покращення зв’язку із сусідніми країнами. Молдову та Україну єднають не лише кордони, а й спільне прагнення євроінтеграції. Саме тому швидкий та зручний транспортний коридор Київ – Кишинів є національним пріоритетом.

Торік за ініціативи двох президентів, Володимира Зеленського та Майї Санду, розпочали масштабно відновлювати дороги Р-08 та М-21, які увійдуть до маршруту між столицями. Надважливим компонентом коридору Київ – Кишинів є мостовий перехід через Дністер поблизу Ямполя. Днями там стартувало потужне будівництво, котре перевірив Перший заступник Голови Укравтодору Андрій Івко.

«Наразі транспортний зв’язок між Україною і Молдовою через річку Дністер у Вінницькій області забезпечується здебільшого через міжнародний пункт пропуску «Могилів-Подільський – Отач». Поблизу є ще міст на пункті пропуску «Бронниця – є – Унгурь», однак там дозволено їхати лише транспортним засобам до 3,5 т.

Новий міст біля Ямполя, по-перше, стане довгоочікуваною альтернативою старій понтонній переправі, а, по-друге, розвантажить «Могилів-Подільський – Отач».

Завершити зведення мосту плануємо максимально оперативно, за 2 роки. Нині завершено важливі підготовчі роботи, як от викуп земельних ділянок та узгодження з молдовською стороною точки примикання переправи,» – зазначив Андрій Івко.

Будівництво Ямпільського мосту здійснюється за моделлю «design-build». Це означає, що підрядна організація ТОВ Автострада займається і проєктуванням, і будівництвом.

Яким буде Ямпільський міст?

Ключовий об’єкт – 700-метрова естакада через Дністер. Загальна довжина мосту зі з’їздами – 1409 метрів.

Він матиме 24 опори, максимальна висота яких сягне 50 метрів. Для порівняння, стандартний 12-поверховий будинок нижчий на 10 метрів.

Також передбачено спорудження сучасного спільного пункту пропуску.

Під’їздом до Ямпільського мосту з української сторони стане автошлях Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань. З іншої сторони він примкне до молдавської траси М2 Кишинів – Сорока.

На якому етапі будівництво?

На території будівництва змонтовано бетонний завод, котрий здатен випускати 113 м³ матеріалу на годину. Він є запорукою безперебійної роботи впродовж всього року.

Підрядник активно концентрує на будівельному майданчику металеві конструкції та супутні матеріали. Вже виготовлено 2500 тонн прогонових будов. Роботи на об’єкті ведуться у цілодобовому режимі.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,