Стартував ремонт на автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (неподалік КПП «Ягодин»)

Розпочато ремонтні роботи на 10-кілометровому під’їзді до міжнародного пункту пропуску «Ягодин» – «Дорогуськ» на українсько-польському державному кордоні. Дорожники Волині працюють поблизу села Римачі і рухаються у напрямку Любомля. Фрезерують зношене дорожнє покриття лівого проїзду та проводять земляні роботи.
Підрядник – ТзОВ Луцькавтодор-Сервіс.
На ремонтованій ділянці рух транспорту з КПП «Ягодин» в сторону Любомля здійснюється лише однією смугою, тож водіям слід бути обачними та уважно стежити за дорожніми знаками.
Дорога М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) є однією із найважливіших транспортних артерій країни. Цей автошлях суміщається з транспортним коридором Балтійське море – Чорне море, є частиною міжнародної автомагістралі Е373 і забезпечує рух транзитного транспорту до міжнародного пункту пропуску «Ягодин« (Україна) – «Дорогуськ» (Республіка Польща).
Найбільший трафік автошляхом М-07 на Волині спостерігається на ділянці Ковель – Ягодин, саме її активно розбудовуємо, доводячи до параметрів І категорії.
✔ У 2019-2020 роках на трасі проведено реконструкцію двох об’єктів-довгобудів загальною протяжністю 7,5 км (ділянки км 447 – км 451 та км 478 – км 482).
✔ Торік у межах реконструкції підвищили категорію ще 3 км цієї міжнародної дороги між селами Довгоноси та Старі Кошари (км 451 – км 454). Там збудували новий проїзд та відновили дорожнє покриття на існуючому. Роботи на об’єкті будуть завершені у поточному році.
2022 року планують провести реконструкцію 7 км автошляху М-07 між населеними пунктами Руда і Хворостів (км 471 – км 478) та відновити понад 18 км на ділянці Любомль – Ягодин за допомогою поточного ремонту (км 487 – км 505). Водночас виготовляємо проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію ще 17 км цього міжнародного автошляху на відтинку Старі Кошари – Руда (км 454 – км 471).

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,