Український електромобіль CoolOn викликав ажіотаж на ринку

Криворізька компанія Murmuration Technology створила повноцінний електромобіль. За словами головного інженера компанії Murmuration Technology Ваталія Бризгалова, електрична модель викликала ажіотаж на ринку.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
«Ми точно не готувались до світової прем’єри і не робили прототип для неї. Отримав перші 100500 питань від інвесторів… Коли буде старт, які об’єми, де, як це можливо,  а раптом війна, і звичайно багато багато питань про гроші. Скільки всього, яка окупність, дивіденди чи капіталізація… Точно знаю, що це буде історія крутого зростання та успіху разом з Вами», – пише Бризгалов.

Наразі відомо, що електромобіль Coolon зможе перевозити вантажі від 1,5 до 2,5 тонн, а запас ходу становитиме від 200 до 300 км. Стартова ціна електричної вантажівки становить 16 000 доларів, що робить її однією з найдоступніших електричних моделей у світі.

Раніше повідомлялось, що електромобіль Coolon виїхав на зимові тести.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,