В Україні може подорожчати автомобільний газ

На думку експертів, в Україні можливі перебої з поставками автомобільного газу. Дефіцит цього виду пального очікується вже у березні. Це у сою чергу призведе до зростання цін.

За даними Консалтингової групи «А-95», імпорт автогазу за 20 днів лютого 2022 р. склав 71,2 тис. т, що на 2,53 тис. т, або на 4% більше, ніж за аналогічний період січня.

Одним із найбільших постачальників залишається Росія. За звітний період відвантаження виробників РФ в Україну зросли на 3,3 тис. т, до 23,4 тис. т. Найбільший обсяг – за «Лукойлом», який активізував постачання після труднощів із рухомим складом.

Днями стало відомо, що транспортно-експедиторська компанія «Газпромтранс» призупиняє прийом заявок на постачання зрідженого газу для авто у залізничних цистернах на станції «Укрзалізниці» у зв’язку із загостренням ситуації в Україні.

Раніше повідомлялось, що в Україні можуть знизити ціни на пальне за рахунок зниження ПДВ та модернізації ставок акцизу.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,