Європа виділить Україні 200 млн євро на екологічний транспорт

Україна залучить 200 мільйонів євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на покупку екологічно чистого громадського транспорту в 18 містах.

Народні депутати ухвалили Закон про ратифікацію відповідної фінансової угоди 17 лютого у рамках проекту «Міський громадський транспорт ІІ». «За» проголосували 298 парламентарів.

Для оновлення парку громадського транспорту планується надати 18-м містам сучасний екологічний транспорт. Йдеться про оновлення парків трамваїв, тролейбусів, електробусів, а також вагонів метрополітену міських комунальних підприємств та будівництво трамвайних ліній.

Наразі в активній стадії реалізації перебуває перший проект «Міський громадський транспорт України» – фінансова угода між Україною та ЄІБ, ратифікована законом України №2009 від 12 квітня 2017 року.

Нагадаємо, рік тому стало відомо, що Україна хоче наслідувати приклад передових країн світу, ввівши заборону на продаж нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Ініціатива Мінінфраструктури трансформувалася в законопроект. У ньому позначено, що з 1 січня 2027 року має набути чинності заборона на ввезення і первинну реєстрацію вживаних автомобілів з дизельними двигунами, а з 2030-го – нових і вживаних бензинових і нових дизельних машин, включаючи гібриди.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на print
Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Соціальні мережі

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Рубрики

Також читайте

Renault показала новий тизер кросовера Austral (Фото)

Французький автовиробник Renault завершив тизерну кампанію, присвячену новому кросоверу Austral. Напередодні прем’єри, яка відбудеться 8 березня, компанія знову показала екстер’єр новинки. Судячи з останніх зображень,